Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджено правила управління багатоквартирними будинками

5 вересня 2018, 17:00
731
1
Автор:
Реклама

Врегульовано правила надання послуг з управління багатоквартирним будинком, а також і затверджено фому Типового договору.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабміну сьогодні, 5 вересня. Текст документу поки не оприлюднений.

Єдині правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком дозволять співвласникам самостійно і вільно вибирати керівника, встановлювати умови надання послуги і розмір оплати.

Послуга з управління багатоквартирним будинком включає:

- утримання спільного майна, зокрема прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем (крім обслуговування внутрішньобудинкових систем, що використовуються для надання відповідної комунальної послуги за індивідуальним договором, за умовами якого обслуговування таких систем здійснюється виконавцем), утримання ліфтів тощо;

- купівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна;

- поточний ремонт спільного майна.

У договорі з управителем про надання послуг з управління багатоквартирним будинком вказується вартість послуг, яка визначається за угодою сторін. Умови договору повинні відповідати умовам типового договору. Істотними умовами договору є: перелік послуг; вимоги до якості послуг; права і обов'язки сторін; відповідальність сторін за порушення договору; ціна послуг; порядок оплати послуг; порядок і умови внесення змін до договору; термін дії договору, порядок і умови продовження дії і розірвання договору.

Нагадаємо проект постанови Кабміну "Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком і Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком" було винесено на громадське обговорення у травні 2018 року

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини