Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Наглядові ради держбанків формуватимуться по-новому

5 липня 2018, 12:22
156
0
Автор:
Реклама

Рада підтримала вдосконалення механізмів функціонування фінансового сектора.

Відповідний Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектора в Україні" (проект № 8331-д) прийнято на ранковому засіданні ВР 5 липня.

Законом врегульовано систему корпоративного управління державних банків, зокрема, передбачено, що наглядова рада державного банку складається з дев'яти членів, з яких шість членів має бути незалежними, а три члени - представниками держави пропорційно від Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради.

Також визначається перелік критеріїв, яким мають відповідати незалежні члени наглядової ради і представники держави в наглядовій раді держбанку.

Крім того, Законом усуваються перешкоди ФГВФО реалізувати покладені на нього Законом обов'язки в частині завершення процедури ліквідації банку і припинення банку як юридичної особи при нульовому ліквідаційному балансі, а також унормовано питання включення ФГВФО до переліку неприбуткових організацій для збільшення об'ємів відшкодування Фондом кредитів Мінфіну і НБУ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини