Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суди підключать до модуля автоматизованого розподілу справ

4 липня 2018, 10:30
194
0
Автор:
Реклама

Положенням про автоматизовану систему документообігу суду передбачено підключення судів загальної юрисдикції до модуля автоматизованого розподілу справ та інших підсистем автоматизованої системи документообігу суду поступово з 15 березня до 1 грудня 2018 року.

Згідно із затвердженим ДСА наказом від 2 липня 2018 року № 339 основна маса підключень припаде на липень - серпень. Зокрема, у цей період заплановано підключення Верховного Суду, усіх апеляційних адміністративних, апеляційних господарських, адміністративних, господарських, апеляційних судів, а також теруправлінь ДСА. Місцеві загальні суди всіх областей України, крім тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передбачається підключати поступово до листопада 2018 року включно.

ДП «Інформаційні судові системи» як адміністраторові Автоматизованої системи документообігу суду доручено забезпечити в місцевих, апеляційних судах і Верховному Суді підключення в пілотну (тестову) експлуатацію модуля автоматизованого розподілу справ та інших підсистем автоматизованої системи документообігу суду.

Наказ набрав чинності 2 липня 2018 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини