Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Комітет схвалив утворення Вищого антикорупційного суду

20 червня 2018, 18:16
268
0
Автор:
Реклама

Пропонується утворити Вищий антикорупційний суд з місцезнаходженням у місті Києві та доручити Кабміну забезпечити фінансування заходів, пов'язаних з його утворенням та діяльністю.

Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендує ВР прийняти за основу і в цілому відповідний проект №8497 «Про утворення Вищого антикорупційного суду».

Також профільний комітет рекомендує ВР прийняти за основу проект № 7441 «Про внесення змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону «Про Вищий антикорупційний суд», що був внесений Президентом.

Зокрема, пропонується деталізувати діяльність палат вищих спеціалізованих судів та закріпити певну інституційну, організаційну, кадрову та фінансову автономію апеляційної палати вищого спеціалізованого суду.

Крім того, пропонується визначити вищі спеціалізовані суди головними розпорядниками коштів Держбюджету.

Ст. 160 Закону «Про судоустрій і статус суддів» пропонується замінити на главу 4 «Служба судової охорони», в якій врегульовуються питання забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах, статусу, повноважень такої служби, її проходження, спеціальних звань та соціального захисту відповідних співробітників.

Зміни передбачено внести, зокрема, в КПК, ЦПК, ГПК, КАСУ, закони «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів».

Нагадаємо, що Закон «Про Вищий антикорупційний суд» набув чинності 14 червня 2018 року.

Лише з 8 по 23 червня 2018 року всі бажаючі мають можливість отримати 30% знижку, придбавши сервіси, системи та видання від ЛІГА:ЗАКОН. Все що потрібно для цього - оплатити абонентне обслуговування на 5 місяців вперед.

Для отримання детальнішої інформації про акцію перейдіть за посиланням.

Скористайтеся БЕЗКОШТОВНИМ тестом  та оцінить увесь масштаб та переваги послуг компанії.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини