Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Прокуратура має право не видати довідку про зарплату для перерахунку пенсій: зразкове рішення

17 квітня 2018, 12:25
691
0
Автор:
Реклама

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду розглянув зразкову адміністративну справу за позовом пенсіонера до прокуратури Чернігівської області про визнання неправомірними дій щодо відмови у видачі довідки про заробітну плату і зобов'язання видати таку довідку.

Позивач вимагав зобов'язати прокуратуру видати довідку про зарплату відповідно до постанови Кабміну від 30 серпня 2017 року № 657 за станом на 1 вересня 2017 року. Такі вимоги обгрунтовані тим, що відповідач, заявивши про відсутність у прокурорів права на перерахунок пенсії відповідно до Закону "Про прокуратуру" у зв'язку з прийняттям Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно підвищення пенсій", діяв не в межах повноважень, визначених Конституцією і законами.

На думку позивача, неправомірні дії відповідача порушили його право на звернення в пенсійний орган для отримання пенсії у більшому розмірі.

Справа № Пз/9901/16/18 була розглянута 16 квітня. Верховний Суд відмовив у визнанні неправомірними дій прокуратури Чернігівської області про відмову у видачі довідки про заробітну плату і зобов'язання видати таку довідку.

Повний текст рішення з мотивувальною частиною буде виготовлений впродовж п'яти днів. Позивач має право оскаржити рішення Касаційного адміністративного суду у Велику Палату впродовж 30 днів з дня виготовлення повного тексту рішення.

Усі рішення судів ви можете легко знайти в Системі аналізу судових рішень VERDICTUMствореною для аналітичної роботи з багатомільйонним масивом судових рішень. Якщо ви ще не користуєтеся системою, то рекомендуємо замовити тестовий доступ або придбати VERDICTUM.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини