Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Споживачам компенсують витрати на газові лічильники - набрав чинності Закон

Реклама

Сьогодні, 19 січня, набрав чинності Закон № 2260-VIII «Про внесення змін до Закону «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу».

До 1 січня 2021 року відтерміновано введення комерційного обліку газу для населення, що проживає в квартирах та приватних будинках, в яких природний газ використовується тільки для приготування їжі.

При цьому суб'єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов'язані оснастити населення індивідуальними лічильниками газу. Загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлено лише з відома співвласників багатоквартирного будинку. Навіть якщо згоду не надано, заборонено припиняти розподіл газу. Заборонено виділяти гроші на встановлення лічильників з місцевих бюджетів.

Побутові споживачі можуть самостійно встановити індивідуальних лічильників. Ці витрати їм компенсують за рахунок коштів, сплачених ними за тарифом на розподіл природного газу. Порядок і розміри компенсації встановить Кабмін.

Для тих, хто встановить лічильники у 2018 році, компенсацію здійснять протягом 12 місяців.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини