Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кондиціонери мають реалізовуватися з енергетичними етикетками

11 грудня 2017, 12:16
953
0
Автор:
Реклама

Електричні кондиціонери вітчизняного та іноземного виробництва з номінальною потужністю, яка менше або дорівнює 12 кВт, повинні реалізовуватися разом з енергетичними етикетками європейського зразка, які містять інформацію про клас енергетичної ефективності.

Така вимога не поширюється на:

- кондиціонери, які живляться не від електричних джерел;

- кондиціонери, в яких сторона конденсатора або сторона випарника чи обидві сторони не використовують повітря для теплообмінного середовища.

Надання енергетичної етикетки забезпечує постачальник. На етикетці, зокрема, зазначаються клас енергоефективності й інша інформація відповідно до закону.

У пунктах продажу кожен кондиціонер повітря повинен мати енергетичну етикетку, яка прикріплюється (відображається) дилером на лицьовій стороні або зверху кондиціонера.

Техрегламентом також встановлено вимоги щодо забезпечення кінцевого споживача інформацією про клас енергоефективності, якщо реалізація кондиціонера виконується за поштовими замовленнями, каталогами та через Інтернет.

Відповідний Технічний регламент енергетичного маркування кондиціонерів повітря затверджено постановою Кабміну від 24 травня 2017 року № 360, яка набрала чинності 9 грудня.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини