Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Готуємось до активного бізнес- сезону разом із ЛІГА :ЗАКОН!

1 вересня 2015, 15:38
1105
0
Реклама

Про деякі наміри влади відомо вже сьогодні : реформування Податкового кодексу, скасування трудових книжок, обов'язкове введення РРО та багато іншого. Як законотворчі ініціативи вплинуть на бізнес - залишається лише здогадуватись, адже розібратися вчасно та самотужки - завдання не із легенів.

З 1 по 15 вересня, у розпал бізнес- сезону, ЛІГА :ЗАКОН підготувала рішення для всього підприємства - Комплект "ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ"до складу якого входять:

ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО - найповніша інформаційно- правова система - 1 робоче місце;

"ЮРИСТ&ЗАКОН" - аналітичне видання для юриста - 1 робоче місце;

"БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" - аналітичне видання для бухгалтера - 1 робоче місце.

Унікальний комплект "ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ" відкриє вам нові можливості для повного аналізу ВСІХ правових змін і дозволити одержати систематизовану правову інформацію та її професійну аналітику.

Тільки до 15 вересня "ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ" за спецціною - 850 грн./міс. (замість 1540 грн.) при вартості підключення 96 грн.*

Якщо ви працюєте за міжнародними стандартами фінансової звітності, для вас розширений комплект "ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ+" за 970 грн./міс. з виданням "Вісник МСФО" в Україні.

Також до 15 вересня діє спецціна на підключення будь-якого комплекту - 96 грн.*, а також при купівлі комплектів у подарунок ви отримуєте планшетні версії видань.

Замовити комплект ПІДПРИЄМСТВО ПРАЙМ

Будьте готовими до законодавчих новацій разом із продуктами ЛІГА :ЗАКОН!

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини