ГФС роз'яснила, що помилки в звіті про суми податкових пільг виправляються в черговому звіті в межах року.
Порядок обліку сум податків і зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою Кабінету Міністрів від 27 грудня 2010 роки № 1233 (далі - Порядок № 1233). Порядок є обов'язковим для виконання суб'єктами господарювання, які згідно Податковому кодексу не платять податки і збори до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг.
Пунктом 3 Близько № 1233 визначено, що звіт про суми податкових пільг подається суб'єктом господарювання за 3, 6, 9 і 12 календарних місяців по місцю його реєстрації впродовж 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі, коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.
Форма звіту про суми податкових пільг визначена додатком до Порядку № 1233.
Порядок визначення сум податків і зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг по операціях, які здійснюються на митній території України, затверджений наказом ДПА від 29.03.2011 № 167.
Враховуючи те, що формою звіту про суми податкових пільг, а також Порядком № 167 не передбачений механізм подачі уточненого звіту, а також враховуючи, що вказаний звіт складається наростаючим підсумком з початку року, то допущені помилки слід виправляти в черговому звіті про суми податкових пільг в межах року. При цьому, виправлення помилок в звіті про суми податкових пільг не призводить до нарахування штрафних санкцій.
За інформацією ГФС