Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

16 листопада - cемінар «ТОВ та ТДВ. Нові можливості для бізнесу та їх ефективне використання»

16.11.2018, 13:10
136
0

Учасники отримають авторський базовий статут ТОВ, який відповідає новому закону про ТОВ
Учасники отримають авторський базовий статут ТОВ, який відповідає новому закону про ТОВ

16 листопада в м. Києві відбудеться семінар щодо можливостей застосування нового корпоративного законодавства за темою «Закон про ТОВ та ТДВ: нові можливості для бізнесу. Нові правила регулювання здійснення господарської діяльності у формі ТОВ та ТДВ».

!!! Ви одержите авторський базовий статут ТОВ , який відповідає новому закону про ТОВ.

Реєструйтесь тут >>>

Спікери:

Віталій Пацюк - партнер «KPD Consulting», адвокат, Керівник практики корпоративного права та M&A; рекомендований престижним міжнародним рейтингом Best Lawyers in Ukraine (2017р.) як один з найкращих юристів в сфері корпоративного права. Best Lawyers - найстаріша і шановна експертна оцінка в юридичній професії.

Шаді Саад - один з провідних фахівців з корпоративного управління. Керівник компанії Saad Legal, заступник голови Ради учасників Національного депозитарію України, член президії асоціації "Українські емітенти". Понад 12 років юридичної практики, автор індивідуальних програм, автор публікацій у провідних юридичних виданнях.

Про що будемо говорити:

1. Основні законодавчі новели та зміни умов ведення бізнесу.

2. Яким чином норми Закону можна використати учасникам АТ які планують перетворення у ТОВ.

3. Складання Статуту за новими правилами,

4. Формування статутного капіталу. Обіг частин та часток. Реалізація переважного права учасника,

5. Нові механізми побудови і оформлення відносин між учасниками ТОВ. Корпоративний договір. Основні блоки корпоративного договору. Що врахувати в корпоративному договорі. Механізм реалізації умов корпоративного договору.

6. Нові можливості виходу з бізнесу. Вихід та виключення учасника.

7. Органи управління і контролю Товариства. Компетенція, особливості утворення та припинення повноважень, організації роботи і оформлення результатів.

8. Введення прототипу фідуціарних зобов'язань усіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність керівника, його заступників, головного бухгалтера та фінансового директора ТОВ згідно з новим законом. Законодавче закріплення нового терміну - "посадові особи ТОВ". Визначення кола осіб, на яких поширюється дане поняття. Повноваження і відповідальність посадових осіб ТОВ, які не є учасниками.

9. Оформлення відносин з посадовими особами. Винагорода посадових осіб. Розірвання договору з посадовими особами без виплати компенсації.

10. Введення обов'язкового повідомлення ТОВ про усіх "афілійованих осіб" всіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність за недотримання цієї вимоги. Аналіз ризиків.

11. Зміни у порядку підписання протоколів загальних зборів та статуту ТОВ: як не зробити помилку. Коли і як краще застосовувати новели закону про ТОВ.

12. Введення нового, імперативного, порядку спадкування корпоративних прав. Аналіз ризиків і переваг нового порядку для учасників ТОВ.

13. Значні правочини та правочини із заінтересованістю в ТОВ. Що робити якщо мало чистих активів. Порядок застосування обмежень щодо вчинення правочинів та способи спрощення діяльності ТОВ.

14. Забезпечення ведення відповідального бізнесу виконання судових рішень, погашення боргів та ефективного контролю за діяльністю виконавчого органу.

15. Рейдерство і недружне поглинання: можливості захисту. проблемні питання.

Детальна програма тут >>>

Якщо у Вас є питання - зверніться до координаторів: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46


Войдите, чтобы оставить комментарий
Рассылка новостей
Подписаться