Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АПУ запрошує на IX Конференцію з кримінального права та процесу

7 декабря 2022, 09:15
114
0
Реклама

Асоціація правників України запрошує до участі в IX Конференції з кримінального права та процесу, яка проходитиме на платформі ZOOM (онлайн) 12-13 грудня 2022 року.

Під час заходу планується дискусія щодо багатьох проблемних питань, зокрема, воєнних змін до КПК та їх практичних наслідків, захисту під час війни, розвитку кримінальної практики, антикорупційних реалій та конфіскації майна громадян та компаній РФ в Україні.

Попередня програма заходу - за посиланням.

Увага! Для участі у заході обов'язкова реєстрація за посиланням. Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на вказану електронну адресу.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

Шановні колеги! Заходи АПУ зараз безкоштовні, але Ви можете зробити внесок на Ваш розсуд у вигляді донату. Організаційний комітет заходу щоденно працює над наповненням програми, щоб в цей нелегкий час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту.

Усі інструменти для адвоката - у рішенні LIGA360: АДВОКАТ НААУ. Стежте за подіями НААУ, відвідуйте навчальні програми ВША, отримуйте залікові бали в рамках підвищення кваліфікації та доступ до повної бази законодавства, судових рішень, експертної аналітики. Придбайте LIGA360: АДВОКАТ НААУ прямо сьогодні.

Читайте також:

Адвокатський запит: як не допустити помилки при оформленні

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости