Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Аптеки зобов’язані приймати і електронні, і паперові рецепти на лікарські засоби

Реклама

Аптечні заклади України зобов'язані приймати і електронні, і паперові рецепти на лікарські засоби, зокрема - на препарати з програми «Доступні ліки» та інсуліни. Про це зазначив перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комаріда, повідомила прес-служба МОЗ,

У контакт-центр міністерства надійшло повідомлення, що деякі аптеки не відпускають препарати за паперовим рецептом.

"Спільно з Держлікслужбою ми провели вибіркові перевірки, а потім - додаткову зустріч з операторами ринку, яка стосувалася змін у нормативно-правовій базі, зроблених ще в перші дні війни. Тому зараз проблем із видачею інсулінів та препаратів з програми «Доступні ліки» за паперовими рецептами не повинно бути", - пояснив перший заступник міністра.

В МОЗ повідомили, що спільно із Держлікслужбою продовжать моніторинг аптечних закладів, щоб переконатися, що усі аптеки вже використовують ці зміни.

Зазначається, що у комунальних аптеках ліки з програми реімбурсації уже відпускається за обома видами рецептів. 

Рецепти на препарати з «Доступних ліків» та на інсуліни повинні бути виписані на місяць.

"Зараз в Україні є понад мільйон флаконів інсуліну. Його також закупили централізовано і в ті населені пункти, де аптеки не працюють. Аптеки з інсуліном можна знайти за допомогою сервісу Tabletki.ua", - йдеться в повідомленні.

Користуєтесь LIGA360 - знаєте, як діяти у воєнний час! Підключайте LIGA360 за спеціальними умовами. Деталі за посиланням.

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости