Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

При переміщенні валютних цінностей за кордон у сумі, що перевищує 10 тис. євро, громадяни мають надавати підтвердні документи

Реклама

Нацбанк повернув вимогу щодо надання громадянами підтвердних документів банків під час переміщення валютних цінностей за межі України у сумі, що перевищує 10 тис. євро (в еквіваленті), зокрема документи про зняття готівки з власних рахунків або про придбання банківських металів.

Відповідні зміни затверджено постановою Правління НБУ від 13 березня 2022 року № 51 "Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18". Документ набрав чинності з 13 березня 2022 року.

Регулятор нагадує, що 4 березня 2022 року Національний банк уніс зміни до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану», які давали змогу фізичним особам не надавати підтвердні документи під час перевезення валютних цінностей за кордон. На сьогодні з метою запобігання виведенню капіталу за кордон, а також з урахуванням комунікації з відповідними органами державної влади НБУ ухвалив рішення повернути вимогу щодо надання підтвердних документів під час переміщення валютних цінностей за кордон вартістю вище 10 тис. євро (в еквіваленті).

НБУ звернув увагу, що громадяни, як і раніше, мають декларувати валютні цінності, вартість яких перевищує 10 тис. євро (в еквіваленті), під час їхнього переміщення за кордон. Ця вимога не змінювалася.

За матеріалами Національного банку.

LIGA360 - підтримка бізнесу в умовах воєнного стану. Дізнавайся оперативно про головне: НПА, новини й аналітика, відповіді на гарячі питання. Отримай доступ за посиланням.

Читайте також:

АПУ підготувала збірник відповідей на питання громадян, пов'язані з агресією рф

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти

Похожие новости