Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану працюють у штатному режимі: Мін'юст

Реклама

З 24 лютого 2022 року відповідно до Закону "Про правовий режим воєнного стану" в Україні введено режим воєнного стану.

Міністерство юстиції звертає увагу, що навіть за таких умов відділи державної реєстрації актів цивільного стану працюють у штатному режимі, крім міст/районів, де такої можливості немає у зв'язку з веденням активних бойових дій, з урахуванням таких особливостей:

1. Державна реєстрація актів цивільного стану проводиться будь-яким органом державної реєстрації актів цивільного стану за зверненням заявника:

- народження - незалежно від місця народження новонародженої дитини чи проживання її батьків;

- смерті - незалежно від місця смерті чи проживання померлої особи.

2. Державна реєстрація народження можлива виключно при пред'явленні паперового Медичного свідоцтва про народження за формою №103/о.

3. Державна реєстрація шлюбу дозволяється у день подання відповідної заяви.

4. Внесення змін до актових записів цивільного стану здійснюється виключно за місцем зберігання першого примірника відповідного актового запису.

5. Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється ВИКЛЮЧНО за місцем зберігання відповідного актового запису.

6. Витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян не видаються у зв'язку з тимчасовою відсутністю доступу до нього. Натомість, для підтвердження підстави запису відомостей про батька видається інформаційна довідка про державну реєстрацію народження відповідно до статті 135 Сімейного кодексу України.

7. Державне мито за державну реєстрацію актів цивільного стану та за повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану і свідоцтв, що видаються у зв'язку із зміною і поновленням актових записів цивільного стану, не справляється.

Платні послуги тимчасово не надаються.

Читайте також:

Як поводитись на блокпостах: інструкція від МВС

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости