Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Триває обговорення законопроекту про таксі

20 вересня 2013, 14:58
97
0
Реклама

Міністерство інфраструктури України продовжує роботу над зауваженнями громадськості до законопроекту "Про перевезення на таксі". Найбільш конструктивні пропозиції з наданих були обговорені під час зустрічі Міністра Володимира Козака з представниками Всеукраїнської профспілки таксистів, Федерації працедавців України, ВОО "Українське таксі", ОО "Союз підприємців і перевізників м. Києва", ВОО "Українська організація" таксомотора, Асоціації всеукраїнських диспетчерських служб.

Відносно видачі дозволів було відмічено: дозвіл на безвідплатній основі отримають усі учасники ринку в обмін на ліцензію. Інші таксисти, які хочуть увійти до правового поля, впродовж року зможуть придбати документ за певний мінімум. Крім того, дозвіл буде власністю таксиста. Придбати дозвіл і не використовувати його стане неможливим, оскільки його впродовж певного періоду треба буде внести в держреєстр, тим самим підтвердивши свою здатність працювати на ринку таксі.

Крім того, законопроект не зобов'язує таксистів робити висновок договори з інформаційно-диспетчерськими службами.

Також учасники зустрічі підтримали положення законопроекту, згідно з яким Кабмін прийматиме порядок визначення місцевою владою вимог до транспортного засобу таксіа місцева влада їх конкретизуватиме з урахуванням потреб населеного пункту.

"Таксисти отримають перехідний період - три роки" - відмітив перший заступник Міністра Костянтин Ефименко.

Робоча група продовжить опрацьовувати конструктивні зауваження і прийме єдине рішення по остаточній редакції законопроекту, яку і винесе на розгляд КМУ.

Джерело: Мининфраструктуры.

Читайте також:
У законопроекті про перевезення на таксі знайшли багато недоробок.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини