Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як повернути надмірно сплачену суму податку на нерухомість?

17 вересня 2013, 15:51
113
0
Автор:
Реклама

У листі від 05.08.2013 р. № 13986/7/99-99-17-04-17 Миндоходов надало роз'яснення відносно підстав повернення фізособам-платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надмірно зарахованих до держбюджету сум грошових зобов'язань.

Відповідно до підпункту 14.1.115 пункту 14.1 ст. 14 Податкового кодексу надмірно сплачені грошові зобов'язання - це суми коштів, на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний термін сплати яких настав на таку дату.

Згідно з пунктом 43.1 ст. 43 НК помилково і / або надмірно сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платникові відповідно до цієї статті і ст. 301 Митного кодексуокрім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

Так, Миндоходов вказало, що обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подача фізособою-платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, заяви про таке повернення. Право платника податків на подачу заяви про повернення надмірно сплачених засобів виникає і застосовується впродовж 1095 днів з дня виникнення помилково і / або надмірно сплаченої суми грошового зобов'язання (впродовж трьох років) (пункт 43.3 ст. 43 НК).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини