Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Відомості про якість зерна мають бути внесені в реєстр

12 серпня 2013, 13:23
208
0
Автор:
Реклама

Наказом від 11.06.2013 р. № 362 Минагрополитики затвердило Порядок ведення Реєстру сертифікатів якості зерна і продуктів його переробки.

Реєстр - це інформаційна система, що містить відомості про виданих і анулюваних територіальними органами Державної інспекції сільського господарства сертифікатах якості зерна і продуктів його переробки (далі - сертифікати якості).

Доступ до відомостей Реєстру, що є відкритими, здійснюється шляхом віддзеркалення їх на офіційному сайті державного підприємства "Держреєстри України" Госсельхозинспекции.

Відкритими являються відомості Реєстру про:

- сертифікаті якості;
- найменуванні територіального органу, що видав сертифікат якості;
- серії і номері сертифікату якості;
- даті видачі сертифікату якості;
- основі анулювання сертифікату якості;
- найменуванні сільськогосподарської культури (продукту переробки);
- реквізитах стандарту або технічних умов, відповідно до яких проводилися дослідження;
- показниках якості сільськогосподарської культури (продукту переробки).

Інші відомості, що містяться в Реєстрі, мають обмежений доступ і надаються Госсельхозинспекцией у формі довідки по обгрунтованому письмовому запиту уповноважених органів держвлади.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини