Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підприємці зможуть отримати усі дозвільні документи за місцем проживання?

9 серпня 2013, 17:17
243
1
Автор:
Реклама

У Україні буде вдосконалена процедура видачі документів дозвільного характеру, які оформляються центральними органами виконавчої влади. Для цього Мінекономрозвитку розробило законопроект, яким планується внести зміни до Закону "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".
Планується ввести правові підстави видачі документів дозвільного характеру в електронній формі за допомогою засобів телекомунікацій. Така операція проводитиметься через дозвільні центри, створені на рівні районів і областей.

Зараз суб'єктам господарювання біля 100 дозволів з 143 (перелік яких затверджений на рівні Закону) видають безпосередньо центральні органи виконавчій владі (міністерства, комісії, агентства). Тому підприємці для отримання таких документів вимушені їхати в Київ, що створює додаткові тимчасові і грошові витрати. Згідно з проектом підприємці для отримання дозволів центральних органів зможуть звертатися в дозвільні центри по своєму місцезнаходженню. Передача документів здійснюватиметься, у тому числі, за допомогою мережі Інтернет.

За інформацією Мінекономрозвитку.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини