Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нотаріуси вимагатимуть однакову ціну за послуги і завірятимуть менше копій документів

19 липня 2013, 12:49
241
7
Автор:
Реклама

"Міністерство юстиції України планує скоротити перелік нотаріальних дійзменшити витрати для споживачів нотаріальних послуг і зробити такі послуги доступними для усіх верств населення"- повідомила Міністр юстиції Олена Лукаш, коментуючи схвалення Кабміном 17 липня розробленого Мінюстом законопроекту відносно засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них і достовірності підпису на документах. З ухваленням цього законопроекту зникне необхідність нотаріально засвідчувати вірність копій близько 50 документівякі використовуються в цивільних і господарських стосунках.

Того ж дня Кабмін також схвалив проект про внесення змін до Закону про нотаріат відносно регулювання плати за здійснення нотаріальних дій. Внесені зміни не дозволять більше нав'язувати населенню оплату додаткових нотаріальних послугзахистять категорію малозабезпечених людей, яким передбачені пільги по сплаті нотаріального збору.

Законопроектом визначений чіткий механізм формування плати за послуги, які надаються нотаріусами у сфері цивільно-правових стосунків. Розміри ставок і порядок сплати нотаріального збору визначатиметься Кабінетом Міністрів. Як повідомлялося раніше, ставки нотаріального збору пропонується обчислювати в співвідношенні до мінімальної зарплати, з чітким визначенням переліку таких послуг. Крім того, пропонується встановити мінімальна і максимальна межа оплати за послуги, пов'язані із здійснюваними нотаріусами нотаріальними діями.

За інформацією Мінюсту.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини