З понеділка в столиці за новою адресою почав працювати центр № 13 за поданням послуг, пов'язаних з автотранспортом. Знаходиться він на Балтійському провулку, 20 (Оболонський район). Як повідомляють в прес-службі ДАІ, в центрі є сучасна комп'ютерна техніка, просторий екзаменаційний зал, автодром, і створені усі умови для прийому громадян.
Окрім видачі і обміну водійських посвідчень, в центрі надаватиметься ще така послуга, як перевірка знань ПДД водіїв громадського транспорту. "Ми пропонуємо керівникам автогосподарств перевіряти знання ПДД громадян, які влаштовуються на роботу водіями і займатися перевезенням пасажирів, - повідомив замначальника УГАИ ГУМВД України в м. Києві Ігор Опанасенко. - Такі перевірки, без сумніву, допоможуть понизити кількість можливих порушників за кермом".
Управління ДАІ міста Києва повідомляє, що для створення максимальної зручності громадянам, зареєстрованим в столиці, по заміні посвідчень старого зразкакерівництвом УГАИ організована робота в трьох центрах з 14.07.2013 по 01.10.2013 у вихідні дні:
- Центр № 10 (вул. Братиславська, 52) - кожне парне воскресіння місяця з 10 до 13 годин, без обідньої перерви;
- Центр № 13 (пер. Балтійський, 20) - кожне непарне воскресіння місяця з 10 до 13 годин, без обідньої перерви.
Отримати і обміняти водійське посвідчення можна і в центрі № 2 на вул. Туполева, 19 щодня, окрім воскресіння.
Джерело: прес-служба ДАІ.