Оскільки нині значна кількість реклами хоч і містить обов'язкову інформацію, проте, вона надається у формі, що не дозволяє прочитати, побачити, почути і зрозуміти її. Наприклад, в рекламі по радіо номер ліцензії фінансових установ оголошується в занадто швидкому темпі, застереження відносно надмірного споживання алкоголю друкується подовженим вгору шрифтом, або додаткові умови акцій вказуються дрібним шрифтом в посиланнях і виносках, які неможливо прочитати.
Олександр Бригинец пропонує проектом № 2459а внести зміни до Закону "Про рекламу" відносно вимог освітлення обов'язкової інформації в рекламі.
Встановлюється, що формат, шрифт, розмір тексту, темп швидкості мови, гучність, голос і інші способи поширення посилань, виносок, обмовок, пояснень і іншої обов'язкової інформації визначеної цим законом повинні відповідати формату основної частини рекламного повідомлення.
Така вимога по формату торкається:
- тексту попередження у рекламі лікарських засобівмедтехніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації : "Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я";
- тексту попередження у рекламі тютюнових виробів і алкогольних напоїва також знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються ці вироби і напої : "Паління може викликати захворювання раком", "Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю";
- інформації про рекламу послуг, які надаються з використанням електрозв'язкуу тому числі телефонною (зміст рекламованої послуги, її вартість, вікові і інші обмеження; платне або безкоштовне використання каналу телефонного зв'язку при наданні рекламованої послуги і вартість однієї хвилини телефонного зв'язку при отриманні послуги у відповідному регіоні; повне ім'я, найменування, адреса постачальника рекламованої послуги). Діюча норма вимагає подавати цю інформацію шрифтом не менше половини розміру шрифту, яким вказаний номер телефону, використовуваний для надання рекламованої послуги.