Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Печерський суд відправлятиме повістки у вигляді SMS

7 червня 2013, 15:37
2299
3
Автор:
Реклама

Наказом від 01.06.2013 р. № 73 Державна судова адміністрація затвердила Порядок передачі учасникам судового процесу (карного виробництва) текстів судових повісток у вигляді SMS.

Встановлено, що текст судової повістки може бути спрямований судом учасникові SMS тільки після представлення їм до суду заявки про намір отримання судової повістки в електронному вигляді за допомогою SMS. Така заявка оформляється безпосередньо в суді або шляхом роздруку і заповнення форми, розміщеної на офіційному веб-порталі судової влади.

Формування тексту повістки, облік і її відправка у вигляді SMS здійснюється в автоматизованій системі документообігу суду. Судова повістка додається до електронної обліково-статистичної картки справи як документ у справі, після чого автоматично доставляється у вигляді SMS на номер мобільного телефону учасника.

Результат доставки SMS на номер мобільного телефону учасника (дата і час доставки або причина недоставки) автоматично розміщується у відповідному електронному реєстрі автоматизованої системи документообігу. Таке повідомлення роздруковує і залучає до матеріалів справи відповідальний працівник апарату суду.

Встановлено, що загальна кількість символів в SMS у справах цивільного судочинства може складати від 214 до 823. Загальна кількість символів в SMS у справах карного судочинства складає від 254 до 859.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини