Королівство Марокко ініціює укладення з Україною двостороннього міждержавного договори про передачу засуджених осіб. Найближчим часом проект угоди буде спрямований українській стороні компетентними органами Марокко.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Мінюст домовляється з марокканською стороною про укладення двосторонніх міжнародних договорів про взаємну правову допомогу по цивільних і у кримінальних справах. На даний момент сторони парафували ці договори.
Договір повинен забезпечити сторонам можливість надавати один одному взаємну правову допомогу по передачі засуджених осіб для відбуття покарання за вчинені злочини тій державі, громадянами якої вони є, створить можливість відбувати покарання в країні громадянства. Крім того, договором мають бути визначені поняття, які використовуються для його цілей, і основи для збудження процедури передачі засудженого договірній стороні, громадянином якої є ця особа.
Олександр Лавринович нагадав, що на сьогодні в стосунках з іноземними державами Україною укладено 13 двосторонніх і багатосторонніх міжнародних договорів у сфері карного судочинства про передачу засуджених осіб.
За інформацією Мінюсту.