Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Миндоходов нагадало, в якому порядку звертатися за розстрочкою податкового боргу

29 травня 2013, 12:59
238
0
Автор:
Реклама

Миндоходов в листі від 24.04.2013 р. № 2039/7/99-99-11-02-03-17 нагадало, що відповідно до п. 2.3 Порядку розстрочки (відстрочення) грошових зобов'язань (податкового боргу) платників податків рішення про розстрочку (відстроченню) грошових зобов'язань (податкового боргу) відносно загальнодержавних податків і зборів на термін, що виходить за межі одного бюджетного року, приймається керівником (заступником керівника) за узгодженням з Мінфіном.

Таким чином, як інформує Міністерство, платник податків звертається по місцю податкового обліку із заявою і пакетом документів. У разі коли сума зобов'язання (боргу) або термін розстрочки (відстрочення) знаходяться поза межами компетенції органу ДПС, цей орган формує відповідний висновок і пересилає пакет документів в орган ДПС регіонального рівня, який, у свою чергу, аналізує режим розстрочки і разом з власним виводом направляє пакет документів в Миндоходов.

Правда, відмічене не позбавляє платника податків права додатково звертатися в регіональний орган ДПС і Миндоходов, проте лише його звернення до територіального органу ДПС являється обов'язковим.

Відмітимо, що при цьому виключень або інших умов відносно порядку розгляду звернень платників податків чинними законодавчими і нормативними актами не передбачено.

Також документ встановлює необхідність дотримання наведеного вище Порядку на суми, що знаходяться поза компетенцією державних податкових інспекцій, а також на терміни, що виходять за межі поточного бюджетного року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини