Тетяна Слюз вважає, що на даний момент існує проблема з виправленням помилок в інформації про держзакупівлі. Так, відсутній вільний доступ до такої інформації, а виправлення допущених замовником помилок здійснюється ГП "Внешторгиздат України" на платній основі в розмірі від 240 до 660 грн. за кожну помилку, що є неприпустимим. Крім того, у рамках єдиної процедури закупівлі не обмежується кількість виправлень помилок (внесення змін) в інформацію про закупівлю, яка підлягає обнародуванню.
Проектом № 2117 а депутат пропонує внести ряд змін до Закону про держзакупівлі. Зокрема, замовник для публікації на веб-порталі уповноваженого органу (це здійснюється безкоштовно) повинен надати інформацію про виправлення помилок (внесенні змін) в інформацію про закупівлю у вигляді протоколу - впродовж 3 робочих днів з дати ухвалення такого рішення.
Замовник має право виправляти помилки (вносити зміни) в інформацію про закупівлю, визначену в ст. 10 Закону про держзакупівлі (окрім документація конкурсних торгів або кваліфікаційної документації, змін в документації конкурсних торгів або кваліфікаційної документації і роз'яснення до неї), але не більше ніж в 2 документах у рамках єдиної процедури закупівлі впродовж 3 робочих днів з дня публікації відповідної інформації.
Крім того, встановлюється, що замовник відміняє торги у разі виправлення помилок (внесення змін) в інформації про закупівлю більш ніж в 2 документах у рамках єдиної процедури закупівлі.
Нагадаємо, що в квітні ВР встановила додаткові вимоги до учасників процедури держзакупівель, а комітет з питань економічної політики невдоволений проектом про зміну правил держзакупівель путівок для дітей.