Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Терміни підписання акту готовності об'єкту до експлуатації визначає замовник

21 травня 2013, 18:00
239
0
Автор:
Реклама

У листі № 40-19-1454 Госархстройинспекция нагадала, що згідно частини 2 ст. 39 Закону "Про регулювання містобудівної діяльності" і Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, що відносяться до IV і V категорій складності, здійснюється на основі акту готовності об'єкту до эксплуатациі шляхом видачі органами державного архітектурно-будівельного контролю сертифікату в порядку, визначеному Кабміном.

Акт готовності об'єкту до експлуатації підписується замовником, генеральним проектувальником, генеральним підрядником або підрядником (у випадку якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників), субпідрядниками, страховиком (якщо об'єкт застрахований).

Госархстройинспекция вказала, що організація підписання акту готовності об'єкту до експлуатації, визначення, у тому числі, його термінів, покладається на замовника.

Також читайте: Госархстройинспекция роз'яснила порядок отримання права на виконання будівельних робіт.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини