Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін планує створити заборонені зони навколо військових об'єктів і відселити жителів

20 травня 2013, 13:01
153
0
Реклама

У парламенті зареєстрований урядовий законопроект № 2035аяким пропонується відселити жителів земель навколо військових об'єктів.

Для військових об'єктів, на яких зберігаються ракети і боєприпаси, заборонена зона складає до 400 метрів; озброєння і компоненти рідкого ракетного палива - до 100 метрів. В межах забороненої зони військового об'єкту встановлюється 50-метрова протипожежна смугаяка безпосередньо прилягає до зовнішньої грані військового об'єкту і надається йому в постійне користування. В межах протипожежної смуги здійснюється вирубування дерев, кущів і оранка.

Також планиурется створення заборонених районів - територій, які встановлюються на відстані 3 - 10 км від зовнішньої межі території військового об'єкту.

На території забороненої зони буде заборонено:


- проживання осіб;
- розміщення об'єктів підвищеної небезпеки або потенційно небезпечних об'єктів;
- розміщення об'єктів житлового, виробничого, соціально-побутового і іншого призначення;
- проведення земельних робіт, що призводить до створення небезпеки для військового об'єкту;
- пристрій рекреаційних зон;
- будівництво автостоянок;
- розпалювання вогнищ і здійснення полювання;
- руйнування існуючих доріг, осушення природних водойм і проведення робіт, які можуть негативно вплинути на водність річок.

Реалізація проекту закону вимагає додаткового залучення бюджетних коштів для викупу житлових будинківвиробничих і інших будівель і споруд, а також громадських і дачних будинків разом із земельними ділянками, на яких вони розташовані і які знаходяться в приватній власності і потрапляють в межі заборонених зон, за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 628,8 млн грн.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини