Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Земельний податок підлягає сплаті, навіть якщо на ділянку не оформлені документи, що встановлюють право

15 травня 2013, 17:53
397
4
Автор:
Реклама

Державна податкова служба роз'яснила порядок нарахування податку фізособи за земельну ділянку, документи, що встановлюють право, на який не оформлені.

Вказано, що відповідно до ст. 206 Земельного кодексувикористання землі в Україні є платним. Згідно з пунктом 286.1 ст. 286 Податкового кодексу основою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Враховуючи те, що використання землі є платним і основою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, то при отриманні від відповідних органів виконавчої влади, що реалізовують державну політику у сфері земельних стосунків і у сфері держреєстрації прав на нерухоме майно інформації, необхідної для числення і стягування плати за землю, орган ДПС направить фізособі податкове повідомлення-рішення про сплату податку за земельну ділянку, на яку не оформлений встановлює право документ і який фактично користується такий особа. Податок підлягає сплаті впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини