Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нагороджені кращі автори видання "ЮРИСТ & ЗАКОН" за підсумками 2012 року

29 квітня 2013, 17:04
509
0
Автор:
Реклама

В п'ятницю, 26 квітня, редакція "ЮРИСТ & ЗАКОН" провела церемонію нагородження авторів, чиї матеріали, розміщені у виданні упродовж 2012 року, заслужили найвищі оцінки як читачів, висловлені в численних листах в редакцію, так і співробітників редакції.

Статті кожного з них мають свою власну красу і привабливість, яскравий і неповторний стиль. Деякі з лауреатів спеціалізується на певній вузькій тематиці, інші готові освітлювати ширший спектр питань.

Цього року лауреатами стали:

Костянтин Пильковкерівний партнер Cai&Lenard Law Firm

Статті Костянтина завжди є зразком ідеального балансу форми і змісту. Їх приємно читати навіть тоді, коли йдеться про теми, приємних думок що не викликають - приміром про правила захисту персональних даних в Україні, охарактеризованих Костянтином у тому числі через взяту за епіграф фразу одного з героїв творів Бориса Акуніна "Щонайповніше марення і до того ж небезпечний".

Зоя Ярошкерівний партнер Адвокатської компанії "Маршаллер і партнер"

Широка картина світу, супроводжуюча і формуюча ті або інші стосунки, уміння наочно демонструвати приховані взаємозв'язки явищ. Загалом, практично кожна стаття - справжня наукова робота. Проте, на відміну від більшості наукових видань, робота доступна і зрозуміла, без надлишку термінології, написана живим, не застиглим в мертвих формах академізму, мовою.

Марина Саенкопартнер ЮК "Закон Перемоги"

Характерні риси стилю статей Марини - чітка, послідовна, навіть дійшла, аргументація. Кожне наступне твердження нерозривно пов'язане з попереднім і наступним, наочно демонструючи важливість логіки в професії юриста.

Ярослава Оникапартнер ЮФ "Кибенко, Оника і партнери"

Статті Ярославы, усе без виключення, демонструють глибокий синтез теорії і практики, втілений в лаконічну, вивірену до дрібниць, форму, що не залишає сумнівів у вірності декларованих постулатів. Нічого зайвого, і як результат - ідеально.

Олександр Поливодскийпартнер юридичної фірми "Софія"

Майстрове володіння літературними засобами, покликаними максимально точно донести до читача сенс написаного, завжди яскрава і виразна авторська позиція, підвищена увага до її обгрунтування - усе це невід'ємні частини стилю Олександра.

Іван Юрченкорадник ЮФ "Василь Кисиль і партнери"

Характерна риса статей його авторства - чітке виділення кореня будь-якої проблеми, комплексний підхід до її рішення, по справжньому глобальний погляд, що дозволяє адекватно охарактеризувати будь-яку точкову дію як частину існуючої або, навпаки, не існуючої системи, а отже - правильно оцінити його наслідки.

Валерія Тарасенкорадник Правової групи "Павленко і Побережнюк"

Про стиль Валерії можна сказати, що він нагадує архітектурну споруду - текст є набором ключових блоків, що спираються один на одного, пов'язаних між собою загальною темою і що підводять читача до кульмінації, ключового твердження, що є вінцем роботи.

Дмитро Сушкокерівний партнер Аудиторської компанії PSP Audit

У його матеріалах без зусиль є видимим строге відношення до норм закону, прагнення використовувати їх в інтересах клієнта на усе 100% і уміння перекладати складні і не завжди явні конструкції на зрозумілий і такий, що не залишає місця для неоднозначностей мова.

Дарина Заседапартнер Cai&Lenard Law Firm

Її свіжий і оригінальний погляд на багато питань, пов'язаних із залученням клієнтів для юристів, знайшов гідне вираження в стилістиці матеріалів, яку складно, а швидше за все і просто неможливо, повторити.

Також в числі кращих Юлія Палилодиректор Юридичної компанії "ЮСТ Україна", яка не змогла бути присутньою на нагородженні.

Уміння бачити мету і робити перешкоди на шляху до неї несуттєвими, тобто те, що називається цілеспрямованістю, просто-таки проглядає в усіх рядках її статей. Кожна дрібниця, яка може перешкодити, старанно вивчається, описується, аналізується, і даються рекомендації про те, як з нею упоратися раз і назавжди.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини