Постановою від 22.04.2013 р. № 298 Кабмін затвердив Порядок затвердження словників української мови і довідників по українському правопису як загальнообов'язкових довідкових посібників при використанні української мови і офіційного видання таких довідників.
Порядок визначає механізм затвердження словників української мови і довідників по українському правопису, у тому числі електронних, як загальнообов'язкових довідкових посібників при використанні української мови і офіційного видання таких довідників з метою їх використання в державних органах і органах місцевого самоврядування, зокрема для розробки проектів актів законодавства, засобах масової інформаціїсфері освіти і науки, інших сферах громадського життя.
Для затвердження словника або довідника автор, видавництво або видавнича організація, інше физ- чи юрособа повинні звернутися в Міносвіти з листом-клопотанняму якому вказуються повна назва, вид і призначення словника або довідника, відомості про його автора (прізвище, ім'я, по батькові, вчений ступінь, вчене звання). До листа-клопотання додаються:
- отредактированеая рукопис чи інсталяційна версія словника або довідника на електронному носії інформації;
- завірені в установленому порядку рецензії не менше двох фахівців по українській мові, які мають наукову міру кандидата або доктора філологічних наук, відповідь автора словника або довідника на зауваження у разі їх наявності.
Розглядати клопотання буде спеціальний вспомагательный орган, до складу якого повинні входити фахівці з української мови наукових установ НАН, інших наукових установ, вищих учбових закладів.
Рішення про затвердження словника або довідника Міносвіти приймає впродовж двох місяців з дня отримання листа-клопотання.
Інформація про затвердження словника або довідника вказується на обороті титульного аркуша чи у вихідних відомостях такого словника або довідника.
Постанова набуде чинності з дня офіційної публікації.