Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Визначені методичні рекомендації до процедури продажу держмайна на аукціоні

18 квітня 2013, 17:34
151
0
Автор:
Реклама

Держагентство по управлінню державними корпоративними правами і майном наказом від 08.04.2013 р. № 64 затвердило Методичні рекомендації по організації проведення аукціонів у виробництві у справах про банкрутство і вимог до їх організаторів відносно майна державних підприємств і підприємств, в статутному капіталі яких доля держвласності перевищує 50 %.

Згідно з нормами документу, методичні рекомендації встановлюють процедуру визначення кандидатури організатора аукціону під час організації проведення аукціонів у виробництві у справах про банкрутство і вимоги до них відносно майна держпідприємств, які належать до сфери управління Держагентства, і підприємств, в статутному капіталі яких частина держвласності перевищує 50%, повноваження по управлінню корпоративними правами держави відносно яких здійснює Госагенство.

Замовником аукціону являється ліквідатор, призначений у справі про банкрутство боржника господарським судом в порядку, встановленому Законом про банкрутство. Організатора аукціону визначає замовник і укладає з ним договір на проведення аукціону. При цьому в п. 6 Методичних рекомендацій також встановлено вимоги до організатора аукціону.

З метою виявлення кандидатур організаторів аукціону замовник не пізніше чим за три місяці до дати проведення аукціону розміщує на офіційному веб-сайті боржника, своєму офіційному веб-сайті (за наявності) або іншим чином, зокрема в друкарському ЗМІ по місцезнаходженню майна боржника, оголошення, яке повинне містити вказані в п. 7 Методичних рекомендацій зведення.

Крім того, в п. 8 Методичних рекомендацій вказуються вимоги відносно документів, які подають кандидати замовникові аукціону для їх визначення організатором аукціону.

У разі вступу двох і більше заяв від кандидатур, які відповідають вимогам, встановленим Методичними рекомендаціями, на виконання функцій організатора аукціону, замовник в п'ятиденний термін з останнього дня подачі таких заяв проводить конкурсний відбір і визначає переможця з урахуванням таких показників:

- досвід роботи і технічні можливості (з урахуванням виду і особливостей майна, яке підлягає продажу) по забезпеченню організації продажу майна;

- пропозиції відносно суми винагороди за проведення аукціону.

З переможцем конкурсного відбору замовник робить висновок договір про проведення аукціону відповідно до вимог, встановлених Законом.

За результатами проведеного аукціону ліквідатор представляє до Агентства держмайно України звіт у письмовій формі.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини