Кабмін постановою від 03.01.2013 р. № 13 затвердив Порядок ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг.
Портал, зокрема, покликаний забезпечувати:
- доступність для завантаження і заповнення в електронній формі заяв і інших документів, необхідних для отримання админуслуг;
- можливість подачі суб'єктами звернення заяв за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку;
- можливість отримання суб'єктами звернення інформації про хід розгляду їх заяв;
- можливість отримання суб'єктами звернення за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку результатів надання админуслуг;
- можливість здійснення суб'єктами звернення плати за надання админуслуги дистанційно, в електронній формі.
На Порталі розмістять:
- інформацію про суб'єктів надання админуслуг і центрах надання админуслуг;
- Реєстр админуслуг;
- реквізити нормативно-правових актів з питань надання админуслуг;
- електронні форми заяв і інших документів, необхідних для отримання админуслуг;
- адреса електронної пошти суб'єктів надання админуслуг для представлення суб'єктами звернення заяв про надання админуслуг за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку.
Ведення Порталу забезпечується Мінекономрозвитку шляхом збору, обробки, розміщення і оновлення інформації про админуслугах, представленою держорганами, органами влади АРК органами місцевого самоврядування.
Постанова набуде чинності з дня офіційної публікації, окрім, зокрема, норм, що передбачають можливості дистанційної оплати админуслуг і отримання інформації про хід розгляду заяв, які почнуть діяти з 1 січня 2014 року.