Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На вступних іспитах у внз забезпечать спокійну і доброзичливу атмосферу

14 січня 2013, 11:03
117
0
Автор:
Реклама

Наказом від 09.01.2013 р. № 12 МОНмолодежиспорта затвердило Зразкове положення про приймальну комісію вищого учбового закладу України.

Згідно з документом, одно і те ж особа може бути відповідальним секретарем не більше трьох років підряд.

У склад приймальної комісіїа також до складів предметних екзаменаційних відбіркових і професійних атестаційних комісій і апеляційної комісії не дозволяється вводити осіб, діти яких поступають в цей вищий учбовий заклад в поточному році.

При цьому допускається включати до складу цих комісій науково-педагогічних (педагогічних) працівників інших учбових закладів.

Згідно з покладеними завданнями, приймальна комісія:

- забезпечує інформування тих, що поступають, їх батьків і громадськості з усіх питань надходження у внз;

- організовує прийом заяв і документів, приймає рішення про допуск тих, що поступають до участі в конкурсі (до участі у вступних випробуваннях);

- в установленому порядку обов'язково подає в Єдину державну електронну базу з питань освіти отримані від тих, що поступають відомості про них, вносить зміни в статусів заяв що поступають в Єдиній базі;

- координує діяльність усіх підрозділів внз по підготовці і проведенню конкурсного відбору;

- організовує і проводить консультації з питань вступу на навчання і вибору напряму (спеціальності), найбільш соответствуещего здібностям, схильностям і рівню підготовки тих, що поступають;

- здійснює контроль за роботою усіх підрозділів приймальної комісії, розглядає і затверджує їх рішення;

- організовує і контролює діяльність технічних, інформаційних і побутових служб по створенню умов для проведення вступної кампанії;

- приймає рішення про зарахування тих, що поступають по формах навчання і джерелами фінансування.

Для проведення вступних випробувань внз формуються екзаменаційні групи в порядку реєстрації документів; відповідно до груп формуються зведення співбесіди, усного вступного іспиту і (чи) зведення отримання-повернення письмової роботи.

Кількість тих, що поступають в екзаменаційних групах не повинно перевищувати 30 человтеньк. Особам, допущеним до здачі вступних випробувань, видається лист результатів вступних випробувань встановленої форми.

На вступних випробуваннях має бути забезпечена спокійна і доброзичлива атмосфера, а поступає надана можливість самостійно, якнайповніше виявити рівень своїх знань і умінь.

Інформація про результати співбесіди або іспиту в усній формі оголошується абітурієнтові в день його проведення.

Крім того, встановлено, що за умови одночасного навчання у цьому або другом учбовому закладі за іншою освітньо-професійною програмою підготовки і формою навчання, для зарахування на навчання за рахунок засобів физ- чи юрособ що поступає, разом із заявою про вступ на навчання, має право подать у приймальну (відбіркову) комісію копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, документу про освітній (освітньо-кваліфікаційному) рівень держзразка і додатка до нього, медсправки, завірені в установленому порядку.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини