Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Набули чинності зміни у сфері поводження з відходами

5 листопада 2012, 10:18
195
1
Автор:
Реклама

4 листопада 2012 року набув чинності Закон від 02.10.2012 р. № 5402 - VIщо передбачає вдосконалення механізму правового регулювання і посилення відповідальності у сфері поводження з відходами.

Згідно з документом, КоАП доповнений статтею, що передбачає штраф за поховання неперероблених (необроблених) побутових відходів. Подібне діяння спричинятиме за собою накладення штрафу на громадян - від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян і на посадовців, громадян - СПД - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян. За повторне протягом року порушення, за яке особа вже була піддана адміністративному стягненню, громадян можуть оштрафувати на суму від 80 до 100 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадяна посадовців, громадян - СПД - від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян.

Також внесені зміни до Закону "Про відходи". Тепер під послугами з вивезення побутових відходів слід розуміти їх збір, зберігання і перевезення, що здійснюються в населеному пункті згідно з правилами благоустрою, затвердженим органом місцевого самоврядування.

Послуги з переробки (обробці) побутових відходів - здійснення будь-яких технологічних операцій, пов'язаних зі зміною фізичних, хімічних або біологічних властивостей побутових відходів, з метою підготовки їх до екологічно безпечного зберігання, перевезення, утилізації або видалення.

Послуги з поховання побутових відходів - послуги з їх остаточного розміщення після переробки (обробки) в спеціально відведених місцях або на об'єктах так, щоб довгострокова шкідлива дія відходів на природне довкілля і здоров'я людини не перевищувала встановлених нормативів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини