Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати відмінили бланки строгої звітності

2 жовтня 2012, 14:19
150
1
Реклама

Верховна Рада сьогодні ухвалила Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно виготовлення документів і бланків документів строгого обліку або звітності. При обговоренні із законопроекту № 11035 були виключені положення пунктів 12, 20, 23 в частині виборчого законодавства.

Ухваленим Законом з 24 законів України виключені положення, які визначають деякі документи і бланки документів як документи (бланки документів) строгого обліку (строгій звітності, строгій фінансовій звітності).

Після набуття чинності Закону бланками строгої звітності перестануть бутизокрема, ліцензії у сфері використання ядерної енергії, бланк протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, ліцензії на виготовлення бланків цінних паперів, бланки виписок з Єдиного госрееста, а також поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

Така законодавча ініціатива була викликана негативною тенденцією, яка спостерігається в Україні відносно невиправданого ускладнення і збільшення затратности процедур, пов'язаних із застосуванням бланків строгої звітності. До того ж ця процедура ще і підлягає ліцензуванню. Вказане впливає на вартість відповідного документу або бланка документу і вартість послуг, що включають видачу таких документів. Відповідні витрати нерідко є невиправданими, оскільки не гарантують порівнянно захисту від протиправних посягань на права або власність кінцевого споживача, використовуючи при цьому як публічні, так і приватні ресурси.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини