Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

7 тис. нотаріусів і їх помічників відправлять на навчання

17 вересня 2012, 14:43
158
0
Автор:
Реклама

У листопаді-грудні 2012 р. усі нотаріуси в Україні пройдуть спеціальні теоретичні і практичні заняття з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно. Навчання також пройдуть помічники нотаріусів і консультанти державних нотаріальних контор.

Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович. Документ виданий у зв'язку з покладанням на нотаріусів з 1 січня 2012 р. функції державного реєстратора прав на нерухоме майно.

З 1 листопада і до кінця грудня поточного року у вільний від прийому громадян час державні і приватні нотаріуси України проходитимуть навчання, в ході якого вивчатимуть законодавство у відповідній сфері, пройдуть теоретичні і практичні заняття з питань держреєстрації прав.

Мінюстом також створений спеціальний робочий гурт, який здійснюватиме контроль за підготовкою нотаріусів для виконання функцій держреєстратора прав на нерухоме майно.

Нагадаємо, що 16 березня 2010 р. набув чинності Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно удосконалення і спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок і прав на нерухоме майно", яким, зокрема, з 1 січня 2013 р. на нотаріусів будуть покладені функції держреєстратора прав на нерухоме майно.

За даними Мінюсту, на сьогодні для нотаріального обслуговування населення України створено 807 державних нотаріальних контор, в яких працює 1 390 державних нотаріусів, і зареєстровано нотаріальну діяльність 5 665 приватних нотаріусів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини