Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держреєстр прав на нерухомість проходить випробування

5 вересня 2012, 09:15
150
2
Автор:
Реклама

З 3 вересня 2012 р. в Україні почато експлуатацію майбутнього Державного реєстру прав на нерухоме майно в режимі випробування. Про це йшла мова 4 вересня в ході наради в Міністерстві юстиції під головуванням міністра юстиції Олександра Лавриновича з питань впровадження в країні з 1 січня 2013 р. нової системи реєстрації прав на нерухоме майно.

Як відзначалося в ході наради, на сьогодні здійснюється поступове випробувальне підключення нотаріусів в систему, щоб визначити можливі проблемні моменти системи і перевірити надійність її функціонування.

Крім того, одночасно триває проведення безкоштовних семінарів і додаткових навчань для нотаріусів по роботі з Державним реєстром прав на нерухоме майно.

Як відомо, з 1 січня 2013 р. набудуть чинності чергові законодавчі зміниякі покладуть на нотаріусів функції державного реєстратора прав на нерухоме майно. Реєстрація прав на нерухоме майно в Україні, а також увесь документообіг, пов'язаний з системою реєстрації прав на нерухомість, здійснюватиметься виключно в електронній формі.

За інформацією прес-служби Мінюсту

Читайте також: "Мінюст змінив бланки свідчень про право власності на нерухоме майно"

"Нотаріуси залишать БТИ без роботи"

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини