Враховуючи той факт, що більше 30 % населення України користуються Інтернетом, і 2 млн. на постійній основі "сидять" в Facebook, Twitter, Однаколасниках і ВКонтакте, автор проекту № 10705 вважає, що Верховна Рада повинна активізуватися і розширити свою присутність в цьому просторі. Крім того, на думку О. Ляшко, популярними являються тільки перші особи парламенту, а інформація про діяльність інших представників народу практично відсутня.
Саме тому, автор хоче внести зміни в Регламент ВР і зобов'язати народних депутатів, їх фракції (групи) і комітети, тимчасові комісії ВР і структурні підрозділи Апарату парламенту поширювати інформацію про свою діяльність також через власні веб-сторінки на сайті ВР. Така сторіночка відкривається Апаратом ВР, що відповідає за функціонування комп'ютеризованих систем в день отримання повноважень нардепом, або в день оголошення на пленарному засіданні про створення фракції і так далі
Веб-сторінка народного депутата, окрім таких стандартних денных, як Ф. И. О., місце роботи, освіта, повинна містити інформацію про його переходи по фракціях, членстві в комітетах, результатах голосування, депутатських запитах і відповідях на них ( їх тексти), а також, декларацію про прибутки, результати законотворчої діяльності. Веб-сторінка депутата, термін повноважень якого закінчений, залишається на сайті ВР.
Особи, що розміщують інформацію на своїх веб-сторінках несуть відповідальність за зміст цієї інформації і своєчасність її оновлення.
Проектом пропонується також зобов'язати ВР створити свої офіційні сторінки українською мовою в соцсетяхякими користується не менше 1 млн. громадян України.
Крім того, в проекті встановлено акредитувати журналістів або на конкретний термін, або на увесь термін роботи ВР, а не тільки на поточну сесію як це встановлено зараз. Крім того, відмова в акредитації журналіста має бути не лише мотивованим, але і містити посилання на відповідну норму Закону.