Спікер Верховної Ради Володимир Литвин пропонує прийняти на законодавчому рівні рішення про те, щоб до складу українських футбольних команд входило більше українців. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Рада".
На думку В. Литвина, вже зараз треба думати над тим, як використовувати спортивні об'єкти після ЄВРО-2012, при цьому необхідно докладати зусиль до розвитку в Україні масового спорту : "У нас зробили ставку і те, щоб купувати іноземних гравців, а масовий спорт, у тому числі, у сфері футболу, запущений".
У цьому контексті спікер висловив думку про доцільність прийняття на законодавчому рівні рішення про те, щоб до складу вітчизняних футбольних команд входили не менше 7 - 8 представників України. "Думаю, це стимулюватиме, у тому числі і власників клубів, і футбольних функціонерів, щоб працювати як селекціонери не за межами України, а в Україні"- сказав він.
На сьогодні у складі однієї української команди може грати не більше 7 легіонерів.
Джерело: офіційний сайт ВР.