Законопроект № 9186 його авторства про застосування часових поясів на території України зареєстрований в парламенті 20 вересня 2011 року.
Проектом передбачається введення на усій території України єдиного часового поясу, що підпадає під стандартний середньоєвропейський час. Такий час визначається згідно з Директивою Європейських Спільнот № 2000/84/EC шляхом додавання до часу нульового меридіана (Greenwich Mean Time (GMT)) двох додаткових повних астрономічних годин.
Так само передбачається введення літнього часу (з останньої неділі березня по останнє воскресіння жовтня). Для дитячих виховних і учбових установ передбачений у зв'язку з цим поступовий перехід - впродовж перших 5 робочих днів.
Автор проекту вважає, що українці повинні жити в унісон з більшістю країн Європиа не з азіатськими країнами. Він також відмічає в пояснювальній записці неминуче збільшення (у зв'язку з відміною літнього часу) витрат фізичних і юридичних осіб на електроенергію (додатково заплатять близько 1, 25 млрд. євро в рік)а також подорожчання вартості комунальних послуг (і збільшення розміру соціальних дотацій з бюджету).
Відміна літнього часу викличе порушення правил перельоту і постачань товарів в Європу і з Європи. Вартість товарів виросте.
Згідно рішенню Конституційного Суду України № 4-рп/2008 від 1 квітня 2008 року питання, перелік яких приведений в ст. 92 Конституції (серед них - встановлення "одиниці вага, міри і годинаупорядок встановлення державних стандартів")повинні дозволятися законамиа не постановами, як це зробила Верховна Рада.