Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держмитслужба роз'яснила, з якого моменту обчислюється плата за зберігання вилучених товарів

14 вересня 2011, 13:32
745
0
Реклама

Департамент боротьби з контрабандою, аналізу ринку і протидії корупції Держмитслужби в листі від 31.08.2011 року № 20/4-11/05439-ЕП надав роз'яснення відносно числення плати за збереження на складі митного органу вилучених предметів правопорушення у разі відновлення термінів на оскарження рішень судів першої інстанції в справах про порушення митних правил.

У митниці відмітили, що згідно ст. 294 КоАП постанова судді в справах про адміністративні правопорушення набуває чинності після завершення терміну на її оскарження. Термін на оскарження складає 10 днів з моменту винесення постанови. По закінченню цього терміну за відсутності клопотання про відновлення пропущеного терміну або при відмові в його відновленні апеляційна скарга повертається особі, що подала її. При перегляді апеляційним судом рішення суду у справі про порушення митних правил, у тому числі після оновлення пропущеного рядок на апеляційне оскарження або опротестовування, оспорюване рішення не може вважатися таким, що набрало законної сили.

Тобто, у разі відновлення пропущеного терміну постанова суду у справах про порушення митних правил набуде чинності після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції. У разі відмови у відновленні пропущеного терміну - по закінченню 10 днів на оскарження. Тому, за загальним правилом розрахунковий термін зберігання для нарахування плати за зберігання товарів і транспортних засобів, вилучених у справі про порушення митних правил, вважається з одинадцятого дня з дня набирання законної сили рішення суду. Але у кожному конкретному випадку можливі нюанси.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини