Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ПГ "Павленко і Побережнюк" відстояла інтереси фармфірми "Дарниця" в спорі щодо торгової марки "Корвалол-Дарниця"

12 вересня 2011, 09:14
1633
0
Автор:
Реклама

31 серпня Вищий господарський суд України відмовив в задоволенні касаційної скарги ВАТИ "Фармак" на постанову Київського апеляційного господарського суду та на рішення господарського суду м Києва стосовно торгової марки лікарського засобу "Корвалол-Дарниця".

Протягом 6 років ВАТИ "Фармак" намагався монополізувати право позначення "Корвалол" та перешкодити ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" випускати створений за часів СРСР як аналог "Валокордину" лікарський засіб під власним брендом, тим самим обмеживши доступ до недорогих соціально - орієнтованих лікарських засобів. У червні 2011 року ВАТИ "Фармак" звернувся до ВГСУ з касаційною скаргою щодо відмови у визнанні недійсним Свідоцтва України № 49087 від 15.04.2005 на знак для товарів і послуг "Корвалол-Дарниця ", зазнавши перед цим поразки в судах першої та апеляційної інстанції.

Захистом інтересів ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" в суді керувала партнер Правової групи "Павленко і Побережнюк", адвокат Олександра Павленко."Суди підтвердили відповідність умовам надання правової охорони в якості торговельної марки позначення "Корвалол-Дарниця". Доводь позивача про схожість спірного позначення зі знаками "Корвалол Corvalolum" і "Корвалол", а також про можливість введення в оману споживачів булі відкинуті судами, як необгрунтовані"- зазначив Маркіян Галабалапередставник інтересів ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" у суді, адвокат ПГ "Павленко і Побережнюк" .

"Після таких рішень судів будь-які маніпуляції з позначенням "Корвалол" будуть неможливі на території України. Приємно усвідомлювати, що всі суди підтримали нашу позицію. Від першої до останньої інстанції суди однозначно констатували факт законності реєстрації торгівельної марки за Фармацевтичною фірмою "Дарниця"- зазначила партнер ПГ "Павленко і Побережнюк", адвокат Олександра Павленко.

Інформація прес-служби ПГ "Павленко і Побережнюк".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини