Для оперативного впровадження позитивних змін у військах в Україні створений і вже діє механізм збору та аналізу реального бойового досвіду. Про це заявив заступник міністра оборони України Валерій Чуркін під час виступу на конференції «Lessons Learned у динамічному оборонному середовищі - 2025: як бойовий досвід змінює підхід до війни», передає пресслужба Міноборони.
"Система, що отримала назву портал ВВД (Вивчення та впровадження досвіду), дає змогу адаптувати тактику, навчальні програми та модернізувати озброєння відповідно до нових викликів війни", - пояснили в міністерстві.
Зазначається, що пі час конференції учасники також обговорили кроки з розширення інтеграції бойового досвіду у військове планування.
Читайте також: 5 березня набрали чинності зміни до Порядку бронювання військовозобов'язаних
Бажаєш отримати нову LIGA360 на вигідних умовах? Скористайся Special program від LIGA ZAKON. Максимум корисних інструментів та найкраща ціна саме для тебе. Дізнатися більше.