Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін підтримав постанову щодо бронювання військовозобов’язаних на порталі Дія

Реклама

7 червня Уряд підтримав постанову щодо запуску електронного сервісу бронювання військовозобов'язаних на порталі Дія.

Міністерство цифрової трансформації повідомило, що передбачається.

Як працює бронювання зараз?

Керівник подає паперовий список співробітників для бронювання до ОВА чи профільного міністерства. Список передають листом на погодження спочатку до Міноборони. Далі надсилають на розгляд до Мінекономіки. Список перевіряють вручну. Керівник і працівники чекають кілька тижнів на розгляд списку.

Як працюватиме бронювання на порталі Дія?

1. Керівник дізнається, скільки працівників може забронювати завдяки автоматичному обміну даними між реєстрами Пенсійного фонду та Міноборони. Обирає, кого хоче забронювати, і засвідчує заяву електронним підписом.

2. Система перевіряє, чи є дані про працівника в реєстрі Оберіг і чи працює він на підприємстві.

3. Керівник отримує рішення протягом години щодо кожного працівника - заброньований він чи ні та які причини в разі відмови.

4. Інформація про успішне бронювання з'являється в Резерв+ співробітника. Якщо він хоче отримати паперове підтвердження, то теж має таку можливість. Обидва формати матимуть однакову силу.

5. Працівник отримує відстрочку від призову на військову службу на 12 місяців або на термін дії договору.

У Мінцифри пояснили, що на першому етапі бронювання в Дії працюватиме для критично важливих підприємств і тих, які забезпечують потреби Сил оборони. Далі перелік розширюватиметься.

Зазначається, що цифровізація бронювання через Дію зробить процедуру швидкою та прозорою, а також значно знизить паперову навантаженість на Мінекономіки й Міноборони. Водночас попередня процедура бронювання продовжить функціонувати.

За повідомленням Урядового порталу

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. А смарт-фільтри й зв'язки документів допоможуть отримати саме ту підбірку матеріалів, що вам потрібна. Спробуйте LIGA360 сьогодні, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини