Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін спростив імпорт деяких товарів для виготовлення спецтранспорту

Реклама

Уряд дозволив ввезення у митному режимі переробки на митній території України деяких видів товарів для подальшого виготовлення спецтранспорту на українських підприємствах.

Йдеться, зокрема, про виготовлення транспортних засобів спеціального призначення для використання на території України підрозділами Нацполіції, медиками, ДСНС, правоохоронними органами та військовими формуваннями. Також передбачається подальший експорт такого спецтранспорту до країн ЄС.

Відповідне рішення було ухвалене на урядовому засіданні 4 червня, інформує пресслужба Мінекономіки.

«На сьогоднішньому засіданні Уряд скасував мита для групи товарів, які йтимуть на виробництво спецтранспорту для підтримки роботи національних служб спеціального призначення. Розвиток промисловості, переробки та збільшення виробництва саме української продукції - це те, над чим працює Уряд в рамках політики «Зроблено в Україні» спільно з бізнесом та міжнародними партнерами», - роз'яснив заступник Міністра економіки - Торговий представник України Тарас Качка.

Відтак, Уряд виключив із Переліків транспортні засоби товарних позицій 8703, 8704 згідно з УКТ ЗЕД та кузови для моторних транспортних засобів, що класифікуються за кодом 8707 10 90 90 згідно із УКТ ЗЕД.

LIGA360 LEGAL SOLUTION - аналіз законодавства й практика правозастосування для кожного фахівця. Знайдіть нормативні документи, досліджуйте правові питання та звіряйтеся з експертами. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Впровадження е-ТТН у сфері внутрішніх вантажних перевезень: набрала чинності урядова постанова

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини