Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 1 червня впроваджується в дослідну експлуатацію автоматизована система «Банкрутство та неплатоспроможність»

Реклама

Міністерство юстиції інформує, що з 1 червня 2024 року впроваджується в дослідну експлуатацію автоматизована система «Банкрутство та неплатоспроможність».

У Мін'юсті пояснили, що автоматизована система «Банкрутство та неплатоспроможність» забезпечує збирання, зберігання, облік, пошук, узагальнення, надання відомостей про хід провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) та фінансово-економічні показники боржника, формування Єдиного реєстру боржників, відносно яких відкрито провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, функціонування електронного кабінету арбітражного керуючого та спеціалізованої сторінки вебсайту Мін'юсту, за допомогою якої забезпечується доступ до інформації про боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність).

Арбітражні керуючі є реєстраторами Єдиного реєстру боржників, відносно яких відкрито провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), Єдиного реєстру арбітражних керуючих України та забезпечують внесення необхідних відомостей до цих реєстрів через електронний кабінет арбітражного керуючого з метою інформування про свою діяльність та розкриття інформації у справах про банкрутство (неплатоспроможність) на спеціалізованій сторінці вебсайту Мін'юсту.

З дня введення в дослідну експлуатацію програмного забезпечення автоматизованої системи «Банкрутство та неплатоспроможність» подання обов'язкових відомостей (інформації) про боржника та стан провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), а також обов'язкових відомостей (інформації), необхідних для ведення Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, здійснюється арбітражними керуючими в порядку, строки та за формами, встановленими наказом Міністерства юстиції від 18 лютого 2020 року № 593/5 «Про порядок подання арбітражними керуючими обов'язкових відомостей (інформації)», з урахуванням технічних можливостей програмного забезпечення автоматизованої системи «Банкрутство та неплатоспроможність» та таких особливостей:

1) стосовно боржників, щодо яких на день введення в дослідну експлуатацію програмного забезпечення автоматизованої системи «Банкрутство та неплатоспроможність» арбітражні керуючі виконують повноваження розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів, керуючих реструктуризацією, керуючих реалізацією, обов'язкові відомості (інформація) арбітражні керуючі подають до 15 липня 2024 року;

2) стосовно боржників, провадження у справах про банкрутство (неплатоспроможність) щодо яких було закрито у період з 24 лютого 2022 року до дня введення в дослідну експлуатацію програмного забезпечення автоматизованої системи «Банкрутство та неплатоспроможність», подання обов'язкових відомостей (інформації) здійснюється арбітражними керуючими за останній звітний період до дати закриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) протягом трьох місяців з дня введення в дослідну експлуатацію програмного забезпечення автоматизованої системи «Банкрутство та неплатоспроможність» (наказ Міністерства юстиції від 24 травня 2024 року № 1560/5 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства юстиції України щодо впровадження автоматизованої системи «Банкрутство та неплатоспроможність»).

Доступ арбітражному керуючому до електронного кабінету арбітражного керуючого надається на підставі договору приєднання, укладеного арбітражним керуючим з адміністратором Реєстрів (державне підприємство «Національні інформаційні системи»). Для укладення договору арбітражний керуючий направляє до регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи», відповідно до місця знаходження своєї контори (офісу), заяви про приєднання та замовлення, згідно з формами, встановленими договором.

Договір опублікований на вебсайті державного підприємства «Національні інформаційні системи» у рубриці «Реєстри / Форми договорів / Арбітражні керуючі» за посиланням.

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. А смарт-фільтри й зв'язки документів допоможуть отримати саме ту підбірку матеріалів, що вам потрібна. Спробуйте LIGA360 сьогодні, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

Банкрутство підприємств, розташованих на окупованих територіях. Огляд судової практики

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини