Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 22 квітня збільшиться вартість спецбланків нотаріальних документів

Реклама

19 квітня Державне підприємство «Національні інформаційні системи» поінформувало, що у зв'язку із збільшенням виробником вартості закупівлі спеціальних бланків нотаріальних документів вимушене відповідно збільшити вартість спеціальних бланків нотаріальних документів.

Починаючи з 22 квітня 2024 року вартість бланка становитиме 29,04 грн з ПДВ*.

Приватні нотаріуси зможуть отримати бланки за попередньою ціною - 25,50 грн - виключно за умови, що:

- попередня оплата за бланки надійде на рахунок ДП «НАІС» до 21.04.2024 (включно);

- замовлення стосовно постачання оплачених бланків отримане ДП «НАІС» одним із способів, передбачених відповідним договором до 21.04.2024 (включно).

Зазначається, що державним нотаріальним конторам / державним нотаріальним архівам відвантаження бланків здійснюється за ціною, що діє на дату відвантаження.

* ДП «НАІС» внесе зміни до договорів постачання бланків для державних нотаріальних контор / державних нотаріальних архівів, а також приватних нотаріусів у частині вартості бланка. Договори постачання в новій редакції будуть розміщені на офіційному вебсайті ДП «НАІС» для ознайомлення в рубриках «Спеціальні бланки», а також «Реєстри» (розділ «Форми договорів», категорія «Нотаріат») 22.04.2024.

Зауважимо, що Нотаріальна палата звернулася до ДП «НАІС» із проханням продовжити строк для замовлення бланків за попередньою ціною на один тиждень (детальніше).

Інформація на твоєму боці - з новим рішенням LIGA360:Нотаріус. Отримай доступ до 1,8 млн НПА, кодексів та аналітичних матеріалів, 400 державних реєстрів та понад 50 зручних цифрових функцій! Дізнайся більше причин обрати LIGA360:Нотаріус за посиланням.

Читайте також:

Мін'юст роз'яснив особливості спадкування за заповітом подружжя

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини