Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

4 квітня набрав чинності Закон щодо створення електронного кабінету військовозобов'язаного

Реклама

4 квітня набрав чинності Закон № 3549-IX, що регулює взаємодію єдиного електронного реєстру військовозобов'язаних з іншими державними реєстрами, уможливлює прискорене отримання статусу учасника бойових дій, а також створення електронного кабінету військовозобов'язаного.

У Міноборони розповіли, що змінює зазначений законодавчий акт:

  • Можливість створення електронного кабінету військовозобов'язаного. Громадяни зможуть вносити зміни у свої персональні дані. Наприклад, доповнити інформацію про освіту чи знання іноземних мов.

  • Створення застосунку для військовослужбовців Армія+ - першими функціями стануть електронні рапорти, база знань, зворотний зв'язок. Запуск бета-версії застосунку заплановано на літо 2024 року.

  • Україна зможе розміщувати свої ІТ-системи у хмарах країн - членів НАТО. Це посилить кіберзахист, покращить обмін даними з партнерами. Міноборони зможе самостійно визначати, які міжнародні стандарти у сфері безпеки інформації застосовувати для військових систем.

  • Удосконалення взаємодії реєстру «Оберіг». Взаємодія з іншими реєстрами розширить перелік відомостей про військовозобов'язаних. Громадянам не потрібно буде збирати купу документів для ТЦК.

  • Отримання статусу УБД. Закон створює підґрунтя для повної цифровізації процесу надання статусу учасника бойових дій. У деяких випадках статус надаватиметься автоматично - без участі комісії.

Детальніше про цей Закон можна дізнатися із окремого матеріалу ЮРЛІГИ.

Як впливає певна норма закону на вашу бізнес-діяльність? Відповідь надасть LIGA360 LEGAL SOLUTION. Знаходьте пов'язану аналітику та довідкову інформацію для будь-якого закону. Більше переваг за посиланням.

Скористайтесь спецпропозицією для рішення LIGA 360: Юрист (Преміум). Отримайте максимум інструментів legal research, повну базу законодавства і судової практики, засоби контролю від юридичних ризиків. Замовте зараз з економією 40%.

Читайте також:

Закон про зменшення мобілізаційного віку з 27 до 25 років набрав чинності

Які пільги передбачено для учасників бойових дій та членів їх сімей?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини