Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 28 березня діє Порядок сплати збору за подання заперечення щодо реєстрації традиційної гарантованої особливості

Реклама

28 березня набрала чинності урядова постанова від 26 березня 2024 року № 334, якою затверджено Порядок сплати збору за подання заперечення щодо реєстрації традиційної гарантованої особливості.

Нагадаємо, згідно із статтею 19 Закону «Про особливості правової охорони географічних зазначень для сільськогосподарської продукції та харчових продуктів, захист прав та застосування схем якості, включаючи традиційні гарантовані особливості для сільськогосподарської продукції та харчових продуктів» традиційна гарантована особливість як схема якості застосовується з метою:

1) збереження традиційних методів виробництва та рецептур сільськогосподарського товару або харчового продукту шляхом сприяння виробникам традиційних продуктів у їх обігу на ринку та інформуванні споживачів про особливості їх традиційних рецептур і властивостей, що формують додану вартість;

2) забезпечення належного захисту найменувань таких традиційних продуктів шляхом їх реєстрації як традиційних гарантованих особливостей;

3) підтримки виробників традиційних продуктів у сприянні їх продажу та інформування споживачів щодо характеристик та особливостей такого продукту.

Згідно з постановою збір сплачують заінтересовані особи - громадяни України, іноземці, особи без громадянства, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (зокрема іноземні), які подають до Мінагрополітики заперечення щодо реєстрації традиційної гарантованої особливості, оформлені відповідно до вимог, установлених Мінагрополітики.

Збір сплачується у національній валюті в розмірі, встановленому законодавством.

До суми збору не включається вартість банківських та будь-яких інших послуг, пов'язаних із сплатою збору.

Збір сплачується на рахунок Мінагрополітики, реквізити якого розміщуються на офіційному веб-сайті зазначеного міністерства.

Сплата збору здійснюється на підставі платіжної інструкції, оформленої платником в електронній або паперовій формі.

У реквізиті платіжної інструкції "Призначення платежу" зазначаються:

  • слова "збір за подання заперечення щодо реєстрації традиційної гарантованої особливості";

  • номер заявки на реєстрацію традиційної гарантованої особливості, до якої подається заперечення, згідно із опублікованими на офіційному веб-сайті Мінагрополітики відомостями про таку заявку;

  • код країни місця проживання або місцезнаходження платника у разі, коли збір сплачено від імені фізичної особи, що постійно проживає за межами території України, або юридичної особи з місцезнаходженням за межами території України.

Всі джерела інформації для вашої роботи - в новому рішенні LIGA360 PRO. Доступ до найповнішої бази законодавства, судових рішень та інструментів перевірки контрагентів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Читайте також:

Новий Закон про цифровий контент та цифрові послуги: регулювання, якого бракувало, чи брак?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини