Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін уточнив механізми надання грантової підтримки на розвиток власної справи

Реклама

12 березня 2024 року Кабінет Міністрів прийняв постанову № 281 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738» (набрала чинності 14 березня).

Мінагрополітики роз'яснило, що постановою, зокрема, визначається:

  • максимальний розмір гранту та відсоткове співвідношення фінансування проекту.

По садівництву гранти надаються у розмірі до 70 % вартості проекту висадки насаджень, але не більше 10 млн грн відповідно до суми на один гектар та за умови фінансування коштами отримувача різниці між вартістю проекту висадки насаджень, зазначеною у заяві, та обсягу гранту. Частка співфінансування отримувача має становити не менше 30 % від вартості проекту висадки насаджень, зазначеної у заяві.

По тепличному господарству гранти надаються на будівництво тисячі модульних теплиць у розмірі до 70 % вартості проекту будівництва модульної теплиці, але не більше 7 млн грн, та за умови фінансування коштами отримувача різниці між вартістю проекту будівництва модульної теплиці, зазначеною у заяві, та обсягу гранту. Частка співфінансування отримувача має становити не менше 30 % від вартості проекту будівництва модульної теплиці, зазначеної у заяві;

  • спосіб, яким Мінагрополітики повідомляє уповноважений банк, Мінекономіки та отримувача щодо рішення про скасування гранту;

  • додаткові вимоги щодо моніторингу стану посадки насаджень чи будівництва модульної теплиці уповноваженим банком;

  • передбачено, що оплата витрат, пов'язаних з реалізацією проекту висадки насаджень або будівництва модульної теплиці, проводиться у період не більше 12 місяців з моменту зарахування гранту на рахунок.

Постановою також передбачаються зміни для моніторингу насаджень. Зокрема, моніторинг стану висадки насаджень уповноважений банк може здійснювати з використанням Національної інфраструктури геопросторових даних під час реалізації грантового проекту та протягом 5 років після його завершення.

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. А смарт-фільтри й зв'язки документів допоможуть отримати саме ту підбірку матеріалів, що вам потрібна. Спробуйте LIGA360 сьогодні, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

З 12 березня діють зміни, пов'язані з перевіркою відповідності набувача або власника с/г землі

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини